Połącz...

Księgowy z komunikatywnym językiem włoskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140022

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowego, który byłby odpowiedzialny za rynek włoski.

Obowiązki:

  • udział w zamknięciu miesiąca
  • uzgadnianie sald na kontach
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań finansowych
  • kontakt z klientami w j. włoskim

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum roczne doświadczenie wpracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka włoskiego na poziomie min. B1
  • dobra znajomość Excela

Korzyści

  • udział w migracji procesów do Polski
  • praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Excel | Migracja | Fakturowanie | Księga główna | Należności | Rozliczanie płatności | SAP | Środki trwałe | Bookkeeper, accountant