Połącz...

Księgowy z j.niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 dni temu
Nr Ref. 1-26-40661

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z obszaru nieruchomości, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • przygotowywanie, kontrolowanie i dokonywanie płatności
  • procesowanie faktur
  • uzgadnianie kont
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • ścisła współpraca z wewnętrznymi jednostkami firmy w Niemczech

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: finanse, księgowość
  • zaawansowana znajomość języka niemieckiego i dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office

Korzyści

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • pakiet socjalny
  • intensywne wdrożenie (również za granicą)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Ogólny | Accounting methods specialist