Połącz...

Księgowy w dziale AP/AR/GL ze szwedzkim/duńskim/norweskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 137419

Dla naszego klienta, światowego lidera w przemyśle druku i opakowań, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Księgowego w dziale AP/AR/GL ze znajomością jednego angielskiego oraz jednego z następujących języków: szwedzkiego, duńskiego lub norweskiego.

Zakres obowiązków:

  • realizację procesów księgowych w obszarach AP/AR/GL,
  • wsparcie w procesie migracji,
  • uzupełnianie danych w systemie SAP,
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych,
  • kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy,
  • przestrzeganie procedur i standardów firmy.

Requirements

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Ekonomia),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Znajomość języka szwedzkiego lub duńskiego lub norweskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Dobra znajomość programu SAP,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Zaangażowanie i umiejętności organizacyjne.

Benefits

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwości rozwoju i awansu w oparciu o konkretne ścieżki kariery;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Bezstresowa atmosfera.

Other notes

W razie zainteresowania prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Gwarantujemy dyskrecję.

Finance and Banking and Accountancy | Accountancy | Finance SSC / BPO | Finance | Accountant | Officer / clerk | Specialist | Accounts receivable | SAP |