Połącz...

Księgowy/a

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Wynagrodzenie 4 000 - 5 000 PLN/m
Opublikowane 2 dni temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 4-19-44374

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o rozpoznawalnej marce, posiadająca w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie w związku z rozwojem centrum poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • księgowanie wyciągów, przygotowanie płatności;
  • zadania zamknięcia miesiąca, uzgodnienia sald, planowanie przepływów pieniężnych;
  • sporzadzanie raportów i analiz;
  • usprawnienie procesów księgowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe bądź wcześniejsze kursy w obszarze księgowości;
  • minimum 2 letnie doświadczenie w księgowości/finansach;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel);
  • bardzo dobra znajomość programu SAP lub innego programu finansowego;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • chęć rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie z kapitałem zagranicznym, w obszarze RTR;
  • praca w dynamicznym, prężnie rozwijającym się zespole, miła atmosfera pracy, międzynarodowy zespół;
  • praca z wykorzystaniem znajomości języka angielskiego;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 8 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Podane stawki wynagrodzeń są na podstawie badania wynagrodzeń prowadzonego przez Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie.
Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.)
Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Administrator | Excel | Bookkeeper, accountant