Połącz...

Księgowy/a

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138706

Jeżeli posiadasz doświadczenie w ksiegowaniu fakur zakupowych/kosztowych, znasz system SAP i bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim, a ponadto chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w strukturach międzynarodowej organizacji zapraszamy do przesłania aplikacji!

Dla naszego Klienta, firmy będącej częścią międzynarodowego koncernu z branży chemicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowa/Księgowy.

Zadania:

  • księgowanie tranzakcji zakupowych
  • wystawianie faktur
  • uzgadnianie płatności i rozliczeń
  • analiza i weryfikacja poprawności zapisów na kontach księgowych
  • współpraca z firmą outsourcingową
  • generowanie regularnych sprawozdań oraz raportowanie

Wymagania

  • ok. 2 letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • doświadczenie w rozliczaniu i księgowaniu faktur kosztowych (mile widziane doświadczenie w rozliczaniu faktur leasingowych)
  • znajomość SAP lub innego systemu zintegrowanego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • samodzielność, dokładność, rzetelność.

  • praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji o ropoznawalnej marce na rynku
  • umowa o pracę
  • dodatkowe benefity w postaci opieki medycznej i karty sportowej.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Excel | Finanse | SAP | Proces | Fakturowanie | Starszy / starsza |