Połącz...

Księgowy GL- język hiszpański

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138209

Dla naszego klienta, globalnej i prestiżowej firmy działającej w obszarze konsultingu i outsourcingu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Księgowy GL - z językiem hiszpańskim
Zadania:

  • kontrola operacji księgowych w zakresie Księgi Głównej (obliczanie i księgowanie transakcji zgodnie ze standardami)
  • uzgadnianie kont bilansowych, kontrola i analiza kont
  • przeprowadzanie wszystkich niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • udział w przygotowywaniu, weryfikacji i raportowaniu bilansu oraz rachunku zysków i strat
  • bieżące przygotowywanie potrzebnych raportów i analiz
  • efektywna obsługa klientów zewnętrznych (odpowiadanie na zapytania, rozwiązywanie zaistniałych problemów)

Wymagania

  • min. 1-2 letnie doświadczenie w obszarze księgi głównej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • zorientowanie na wyznaczone cele biznesowe
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w sektorze SSC/BPO

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i leaderskiej pozycji na rynku
  • Udział w ciekawych projektach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Karta Multi Sport
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Karta Sodexo

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Księga główna | Proces | Działanie | Migracja | Kompleksowy |