Połącz...

Księgowy AP z językiem francuskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Magda Bułdo
Nr Ref. 138724

Dla naszego Klienta, jednego z najbardziej prestiżowych firm z sektora biznesowego, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Najważniejsze obowiązki:

  • Przetwarzanie w szybki i efektywny sposób wszystkich otrzymanych faktur z różnych krajów,
  • Wprowadzanie faktur,
  • Kontrola nad fakturami zgodnie z określonymi procesami i wymaganiami klienta
  • Branie udziału w procesie zamykania miesiąca
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z działem AP
  • Zapewnienie terminowości w dokonywaniu płatności

Wymagania

Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego i francuskiego
  • Min. 2- letnie doświadczenie w księgowości
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość systemu PeopleSoft bądź innego ERP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne
  • Praca pod presją czasu

Korzyści

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia bardzo cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalne standardy i przyjazna atmosfera pracy
  • pakiet dodatkowych benefitów zawierających m.in. ubezpieczenie medyczne i bonus roczny.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Należności | Zobowiązania | Bookkeeper, accountant