Połącz...

Księgowy AP z j. francuskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 15 dni temu
Kontakt Marta Gralak
Nr Ref. 139875

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która od niedawna zaczęła prowadzić swoje SSC w Łodzi, poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowy AP z językiem francuskim

Obowiązki:

  • praca w systemie SAP
  • księgowanie faktur oraz weryfikowanie poprawności danych na fakturach,
  • procesowanie dokumentów dotyczących wydatków pracowniczych w systemie SAP,
  • weryfikacja i zatwierdzanie wydatków związanych z podróżami służbowymi,
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników dotyczące służbowych kart VISA,
  • aktualizacja danych dotyczących dostawców w systemie SAP,
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania dostawców oraz klientów drogą e-mailową i telefoniczną,
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku po stronie zobowiązań.

Wymagania

  • doświadczenie od roku do 3 lat w obszarze księgowości w międzynarodowej firmie,
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w systemie SAP będzie tutaj atutem,
  • wyższe wykształcenie, nie koniecznie kierunkowe,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość wzięcia udziału w migracji procesów,
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy,
  • pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | SAP | Bookkeeper, accountant