Połącz...

Księgowa/y ze znajomością j. angielskiego (Księga Główna)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 139399

Dla naszego Klienta, międzynarodowego, dynamicznie rozwijającego się Centrum Usług Wspólnych, poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa/y ze znajomością j. angielskiego (Księga Główna)

Zadania:

  • Kompleksowe Wsparcie klienta w obszarze zamknięcia miesiąca, uzgadniania kont bilansowych, sald, środki trwałe,
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Rejestrowanie i kontrola prawidłowości transakcji finansowych,
  • Usprawnianie procesów księgowych,
  • Dbałość o jakość procesów finansowo księgowych ich optymalizacja

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości/finansów,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu ekonomicznym/ rachunkowym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Znajomość SAP lub będzie dużym atutem,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Samodzielność i motywacja w działaniu

Korzyści

  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Codzienne wykorzystywanie języka angielskiego;
  • Dostęp do szkoleń i kursów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna oraz karta multisport, dofinansowanie do posiłków, ect;
  • Doskonała atmosfera pracy w komfortowym biurze w Poznaniu.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Obsługa klienta | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Korporacja | Księga główna | Excel | Finanse | Proces | SAP | Raportowanie | Projekt | Vat | Fakturowanie | Księgowość | Administracja | Back office | Klient | Język | Tranzakcja | Bookkeeper, accountant