Połącz...

Księgowa/y z językiem czeskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 15 dni temu
Nr Ref. 4-30-41416

Chcesz zdobyć doświadczenie w znanej firmie międzynarodowej, lidera w swojej branży? Chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku księgowości i finansów? Pasjonuje Cię język czeski? Jeśli tak- zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Księgowa/y z językiem czeskim

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Księgowanie faktur;
  • Prowadzenie dokumentacji wg standardów firmy;
  • Praca w systemie SAP;
  • Kontrakt z klientem wewnętrznym w języku czeskim bądź angielskim.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiegooraz minimum dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości lub finansach (np. staż lub praktyka w dziale finansowym, księgowym lub biurze rachunkowym);
  • Wykształcenie wyższe (np. Filologia czeska, Finanse i Rachunkowość, Ekonomia);
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie, zdolności analityczne.

  • Praca w dobrej i stabilnej firmie, duże możliwości nauki i rozwoju;
  • Umowa o pracę i aktracyjny pakiet socjalny;
  • Pakiet szkoleń;
  • Komfortowe biuro w centrum Poznania

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Obsługa klienta | Administrator | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Zobowiązania | Back office | Biznes | Wprowadzanie danych | ERP | Excel | Finanse | Finansowe | Młodszy / młodsza | Migracja | Proces | Projekt | SAP | Księgowość | Administracja | CRM | Klient | Wydatki | Dane podstawowe | Język | Biuro | Raportowanie | Lecturer