Połącz...

Księgowa/y z j. francuskim (dział AP)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 dni temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 140547

Naszym Klientem jest nowopowstałe centrum SSC, dla którego poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:
Księgowa/y z j.francuskim (dział AP)

Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:
Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Tworzenie procedur procesowych i analiza popełnianych błędów
  • Monitorowanie terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności
  • Kontakt z dostawcami uzgadnianie poprawności wystawianych faktur
  • Tworzenie raportów VAT dla transakcji sprzedażowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca
  • Raportowanie do AP lidera.

Wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zobowiązań (AP) w sektorze BPO/SSC
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i systemu SAP
  • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju w strukturach centrum
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitowy
  • Biuro w cenrum Poznania, w przyjaznej lokalizacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | HR | Obsługa klienta | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Excel | Finanse | Finansowe | Proces | Raportowanie | Wprowadzanie danych | ERP | Migracja | Działanie | Projekt | Korporacja | Department | Bookkeeper, accountant