Połącz...

Księgowa/y z j. francuskim (dział AP)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 140547

Naszym Klientem jest nowopowstałe centrum SSC, dla którego poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:
Księgowa/y z j.francuskim (dział AP)

Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:
Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Tworzenie procedur procesowych i analiza popełnianych błędów
  • Monitorowanie terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności
  • Kontakt z dostawcami uzgadnianie poprawności wystawianych faktur
  • Tworzenie raportów VAT dla transakcji sprzedażowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca
  • Raportowanie do AP lidera.

Wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zobowiązań (AP) w sektorze BPO/SSC
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i systemu SAP
  • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | HR | Obsługa klienta | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Excel | Finanse | Finansowe | Proces | Raportowanie | Wprowadzanie danych | ERP | Migracja | Działanie | Projekt | Korporacja | Department | Bookkeeper, accountant