Połącz...

Księgowa/y GL z j. angielskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138151

Dla nowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowe w dziale Księgi Głównej.

Zakres obowiązków:

  • migracja procesu GL z zagranicznej jednostki do SSC w Łodzi.
  • udział w zamknięciu miesiąca.
  • procesowanie prowizji, rabatów i wyciągów bankowych.
  • uzgadnianie kont.
  • uzgodnienia intercompany po stronie zobowiązań i należności.
  • udział w projektach mających na celu usprawnienie procesu.

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku księgowym w dziale GL – warunek konieczny.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP.
  • wykształcenie wyższe.
  • rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne.

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Inwestycje | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Kontroler | Analityk | Finanse | Ryzyko | SSC |