Połącz...

Koordynator projektów zakupowych

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137489

Naszym Klientem jest firma duńska z sektora energetycznego, która w związku z dynamicznym rozwojem Centrum IT w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynatora projektów zakupowych

Zakres obowiązków:

  • koordynacja procesu zakupowego usług IT
  • zarządzanie projektami
  • dbanie o dokumentacje zamówień
  • tworzenie raportów w systemie SAP
  • udział w przetargach i negocjacjach umów

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w zakupach lub zarządzaniu projektami
  • biegła znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • wyższe wykształcenie- preferowane kierunki: ekonomia, finanse, księgowość oraz zarządzanie projektami
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • komunikatywność, otwartość, dokładność
  • umiejętności analityczne
  • dobra znajomość MS Excel

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • standardowy pakiet socjalny
  • środowisko międzynarodowe
  • jasna ścieżka kariery

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: General.Application6@grafton.pl

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Specjalista | Kupiec | Zamówienia |