Połącz...

Koordynator Procesów Zakupowych

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135291

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o kapitale szwajcarsko-amerykańskim, działającej w sektorze produkcyjnym i będącej globalnym liderem w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynatora Procesów Zakupowych

Zadania:

  • wsparcie użytkowników SAP i koordynacja wewnętrznych procesów zakupowych
  • koordynacja procesów (status zamówień, weryfikacja, szkolenia wewnętrzne, ścisła współpraca komórkami biznesowymi w firmie)
  • nadzór nad dokumentacją zakupową (SAP)
  • przygotowywanie raportów, umów handlowych, analiz wydatków
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami

Wymagania

  • min.1- 2 lata doświadczenia zwiazanego z zarządzeniem procesem zakupowym
  • wykształcenie wyższe (Adminiastracja, Zarządzanie, Finanse, Inżynieria Przemysłowa, Logistyka)
  • płynna znajomość jęz. angielskiego (jęz. niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość modułów SAP (m.in. gospordarki materiałowej, planowania produkcji, zakupów)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • skrupulatność i orientacja na efekty
  • zdolność adaptacji w międzynarodowym i zróżnicowanym środowisku pracy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swoim sektorze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów poza płacowych (rozbudowana opieka medyczna, w tym dentystyczna; karta Multisport),
  • umowa o pracę,
  • szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Koordynator | Specjalista | Zakupy |