Połącz...

Koordynator ds. Reklamacji Gwarancyjnych

Lokalizacja Żywiec
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Anna Bęben
Nr Ref. 7-21-50051

Dla naszgo Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy osobę, zainteresowaną objęciem stanowiska:

Koordyntor ds. Reklamacji Gwarancyjnych
Miejsce pracy: Żywiec

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie, nadzór i wsparcie procesów reklamacji gwarancyjnych zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów;
  • Definiowanie zasad postępowania gwarancyjnego w zakładach produkcyjnych;
  • Współpraca z Inż. Jakości w Zakładach oraz innymi wydziałami w celu monitorowania przyczyn reklamacji oraz raportowanie danych dotyczących ich ilości;
  • Współpraca z Dyrektorami Jakości oraz działem sprzedaży w zakresie opracowywania strategii i metod działania w przypadku wystąpienia procesu reklamacyjnego;
  • Nadzorowanie terminów realizacji reklamacji gwarancyjnych na portalach klientów;
  • Analizowanie informacji gwarancyjnych z portali Klientów;
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • 4 lata doświadczenia w obszarze zarządzania jakością w branży automotive;
  • Znajomość wymagań jakościowych tj.: PPAP, SPC, DFMEA, PFMEA, MSA, Plany Kontroli;
  • Znajomość wymagań IATF i VDA;
  • Znajomość dokumentacji technicznej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz negocjacyjne;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

  • Możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy uzyskanej na studiach oraz znajomości języków obcych;
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w branży automotive;
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • Opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny;
  • Ubezpieczenie NNW;
  • Program MULTISPORT – dofinansowanie;
  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Jakość | Produkcja | Inżynier | Specjalista | Koordynator | Wytwórczy | Motoryzacja | PPAP | Produkcja | Jakość | VDA | SPC | Reklamacje | Process engineer