Koordynator ds. BHP i ochrony środowiska - nowy zakład produkcyjny

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 16 dni temu
Nr Ref. 139379

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która niedawno otworzyła swój zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku Koordynatora ds. BHP.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • wdrażanie i kontrola nad procedurami BHP
  • analiza stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, reagowanie na wykryte niezgodności
  • ocena ryzyk
  • przeprowadzanie szkoleń pracowników
  • udział w audytach
  • raportowanie i analiza wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • tworzenie dokumentacji
  • podejmowanie działań promujących odpowiednie postawy i zachowania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - bezpieczeństwo i higiena pracy
  • kilkuletnie doświadczenie w służbie BHP zdobyte w fimach produkcyjnych
  • bardzo dobra znajomość przepisów (PN-N-18001:2004, OHSAS 18001:1999, PN-EN ISO 14001:2005)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca tworzenie dokumentacji w tym języku
  • znajomość pakietu Ms Office
  • rozwinięte zdolności interpersonalne - przeprowadzenie szkoleń, udział w audytach
  • umiejętność egzekwowania od pracowników pracy w określonych normach
  • zdolności analitycznego myślenia i szybkiego reagowania

  • możliwość wzięcia udziału w tworzeniu struktur nowej firmy
  • wysoki poziom samodzielności i decyzyjności
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Specjalista | Produkcja | Opakowania | Drukowanie / poligrafia | ISO 9001 | Environmental Officer