Połącz...

Koordynator ds. Administracyjnych

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 6 000 PLN/m
Opublikowane 4 dni temu
Nr Ref. 3-12-45104

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy farmaceutycznej - pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Wsparcie adminstracyjne managera działu oraz zespołu,
  • Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych,
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy,
  • Zarządzanie płatnościami działu,
  • Przygotowanie raportów i analiz,
  • Przygotowywanie i archiwizacja dokumentów.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programu SAP – mile widziana.

Korzyści

Korzyści:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Doświadczenie w międzynarodowej organizacji,
  • Lokalizacja biura - Mokotów.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Sekretarka | Back office | Administracja | Assistant