Kontroler jakości w laboratorium - producent opakowań do żywności

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135846

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która w tym roku otworzyła swój zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku kontroler jakości.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • kontrola dostaw surowców
  • kontrola wyrobu na każdym etapie produkcji oraz wyrobu gotowego
  • zwalnianie wyrobów gotowych do sprzedaży
  • udział przy opracowaniu planów kontroli procesowej
  • współpraca przy tworzeniu/aktualizacji obowiązującej dokumentacji systemowej
  • nadzór nad dokumentacją i zapisami
  • przeprowadzanie szkoleń jakościowych pracowników produkcyjnych
  • nadzór nad systemem i kontrola zgodnie z BRC/IOP
  • przeprowadzanie kontroli GMP fabryki oraz audytów wewnętrznych
  • przeprowadzanie badań i analiz w ramach procesu zarzadzania reklamacjami
  • nadzór na sprzętem kontrolno – pomiarowym
  • wykonywanie analiz laboratoryjnych
  • prowadzenie raportów z przeprowadzanych działań i wykrytych niezgodności

Wymagania

  • doświadczenie w kontroli jakości w zakładzie produkcyjnym (opakowania, żywność),
  • wykształcenie kierunkowe - średnie techniczne lub wyższe
  • znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego, umiejętność wykonywania analiz laboratoryjnych
  • znajomość i doświadczenie w pracy w oparciu o system HACCP, ISO 9001, BRC/IOP (mile widziane)
  • gotowość do pracy zmianowej
  • język angielski komunikatywny

  • możliwość wzięcia udziału w projekcie start-up firmy produkcyjnej
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Drukowanie / poligrafia | Jakość | Technik | Inżynier jakości dostaw | Opakowania | Biochemia | Haccp | Production controller