Połącz...

Specjalista ds. kontroli jakości procesu produkcyjnego

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 24 dni temu
Nr Ref. 140385

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu hutniczego, poszukujemy osoby na stanowisko - Kontroler jakości procesu produkcyjnego

Lokalizacja pracy: Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie jakości procesu produkcji elementów ze stali
  • wykonywanie testów w laboratorium zakładowym
  • wizyty na budowach związane z procedurami reklamacyjnymi (raz w tygodniu w promieniu 200 km)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży technicznej
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność wykorzystania w pracy narzędzi pomiarowych
  • mile widziany certyfikat ISO
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji

Korzyści

  • praca w znanej, renomowanej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Jakość | Specjalista | ISO | Proces | Produkcja | Stal | Production controller