Połącz...

Konsultant/ka ds. wsparcia klienta zagranicznego

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 5 000 PLN/m
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 128766

Dla naszego Klienta, światowego lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Konsultant/ka ds. wsparcia klienta zagranicznego

Zakres obowiązków:

  • odbieranie połączeń przychodzących i wiadomości e-mail od klientów
  • wspieranie klientów w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z obsługą komputera i urządzeń biurowych
  • raportowanie podjętych działań i wyników swojej pracy do przełożonego
  • dbałość o obsługę klienta w ramach strategii firmy
  • zapewnienie poprawności oraz terminowości realizowanych zadań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe mile widziane
  • min.1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi klienta
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość drugiego języka obcego na poziomie dobrym
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne środowisko pracy oraz rozwinięta kultura organizacyjna
  • umowa o pracę na pełen etat
  • możliwości awansu w strukturach firmy

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Wsparcie | Tłumacz | Helpdesk | Pierwsza linia wsparcia | SSC | SAP | Call Center Operator