Połącz...

Konsultant ds. pracy tymczasowej

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Kontakt Agata Naklicka
Nr Ref. 3-12-40972

Aktualnie do naszego zespołu Temporary&Outsourcing w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant w zespole pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacji pracowników tymczasowych (role specjalistyczne, wspierający personel administracyjny, stażyści),
  • Koordynowanie procesu on-boardingu pracownika,
  • Przygotowanie dokumentacji personalnej dla pracowników,
  • Bieżąca współpraca z Klientami w zakresie przyjmowania zleceń dotyczących rekrutacji, udzielania informacji dotyczących warunków współpracy.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze HR,
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych,
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + prowizja),
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta Multisport,
  • Współpraca z prestiżowymi firmami rozpoznawalnymi na rynku,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji w sektorze wyspecjalizowanych usług dla biznesu,
  • Stabline zatrudnienie – stawiamy na osoby zakładające długofalowy rozwój w firmie, chcące rozwijać się w środowisku biznesowym.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Konsultant | Urzędnik | Rekruter | Specjalista | Administracja | Konsulting | CRM | Excel | HR | Młodszy / młodsza | Biuro | Outsourcing | Płace | Kadry | Polskie prawo pracy | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Recruiter