Połącz...

Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136136

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy zmotywowanych kandydatów gotowych do pracy w dziale obsługi klienta na stanowisku:
Konsultant ds. Obsługi Klienta z biegłą języka francuskiego.

Obowiązki:

  • Profesjonalna telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta (połączenia przychodzące).
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznej bazy klienta
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego: obowiązki administracyjne, fakturowanie, przetwarzanie danych
  • Wykonywanie powierzonej pracy zgodnie z kryteriami jakościowymi.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane
  • Swoboda w korzystaniu z aplikacji pakietu Office MS
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • Otwartość na Klienta
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (8-22 lub 8-19)
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem
  • Absolwenci i studenci ostatnich lat - mile widziani

Korzyści

Korzyści:
  • umowa o pracę
  • dodatkowe benefity
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • praca w międzynarodowym środowisku

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Wsparcie | Biuro | Call center | Back office | Helpdesk | Język | Klient | Rozmowy przychodzące |