Połącz...

Konsultant Biznesowy ds. Kadr i Płac

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136616

W chwili obecnej dla jednego z naszych klientów - lidera w obszarze outsourcingu procesów HR, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultanta Biznesowego ds. Kadr i Płac

Zadania:

  • Prowadzenie analizy z Klientem w obszarze kadrowo – płacowym, finansowo-księgowym, ZUS oraz czasu pracy
  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dla Klientów
  • Weryfikacja funkcjonalności i testowanie aplikacji
  • Wsparcie przy naliczaniu płac i weryfikacja wyników z Klientem
  • Analiza raportów księgowych z naliczonych list płac

Wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac a także wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy (mile widziane)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z kadrami i płacami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność budowy i utrzymania relacji z Klientami
  • Umiejętności analitycznie i rozwiązywania problemów w sposób szybki i skuteczny

Korzyści

  • praca w międzynarowodym i bardzo przyjaznym środowisku
  • Poszerzenie wiedzy eksperckiej w zakresie kadr i płac
  • możliwość rozwoju i liczne szkolenia
  • opieka medyczna

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | HR | Prawo | Konsultant | Outsourcing | Płace |