Połącz...

Konserwator urządzeń dźwigowych

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 5 000 PLN/h
Opublikowane 12 dni temu
Nr Ref. 2-30-41807

Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży urządzeń dźwigowych, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Koordynatora serwisu

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami firmy;
  • Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.

Wymagania

  • Uprawnienie UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego;
  • Uprawnienia SEP do 1 KV;
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.

Korzyści

  • Praca w stabilnej międzynarodowej organizacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna – w tym dla czlonków rodziny, pakiet sportowy, ubezpieczenie);
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i posiadanych kwalifikacji

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Inżynieria | Obsługa / serwis | Mechanik | Elektryk | SEP | Utrzymanie | Maintenance worker