Połącz...

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Elwira Piasecka
Nr Ref. 139754

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Wrocławia. W związku z jej dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Wrocławia (Południowo - wschodni kierunek)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad obszarem produkcji, a w szczególności rozpoznanie, zalecanie i udział we wprowadzaniu rozwiązań optymalizujących i obniżających koszty produkcji.
  • Kompleksowe zarządzanie procesem obszaru produkcyjnego - planowanie, organizacja, nadzór i koordynacja działań związanych z produkcją i kontrolą jakości,
  • Współpraca z innymi działami firmy pod kątem zapewnienia jakości procesów produkcyjnych,
  • Kierowanie i koordynacja pracy podległego zespołu: rekrutacja, szkolenia, monitorowanie KPI, realizacja wyznaczonych celów, ustalanie grafików.

Wymagania

Wymagania:
  • 2 - 3 letnie doświadczanie w pracy w firmie produkcyjnej (stanowisko liderskie/kierownicze)
  • Doświadczenie w zarządzaniu i koordynowaniu pracy zespołu ( 50+ osób)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Praktyczna wiedze nt metod i narzędzi optymalizacji
  • Min średnie wykształcenie techniczne

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres wroclaw7@grafton.pl

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Przemysł | Supervisor | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | Proces | Szkolenie | Kaizen | Six Sigma | 5S | Zmianowy | Associate producer