Połącz...

Kierownik Działu Logistyki

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 dni temu
Nr Ref. 9-13-41737

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Logistyki.

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za planowanie dostaw i dystrybucję towaru na terenie kraju.
  • bieżące monitorowanie tras taboru samochodowego.
  • odpowiedzialność za odpowiednią obsługę techniczną taboru samochodów ciężarowych i osobowych (serwisowanie, ubezpieczenie, nadzór nad obsługą techniczną itp.)
  • współpraca ze stałymi dostawcami towarów z Azji i Europy.
  • zarządzanie funkcjonowaniem magazynów.
  • odpowiedzialność za proces zaopatrzenia produkcji.

Wymagania

  • min. 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze logistycznego zarządzania procesami dystrybucji towarów.
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem jest mile widziane.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.
  • samodzielność i dynamizm w działaniu.

Korzyści

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • wewnętrzne szkolenia.
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Inne notatki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | Logistyka | Magazyn | Logistician