Połącz...

Kierownik Działu Księgowości

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 PLN/m
Opublikowane 6 dni temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 4-11-46865

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży usług i rozwiązań biznesowych, poszukujemy Kierownika Działu Księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór, opieka i rozwój powierzonego zespołu kilku specjalistów
  • Nadzór nad kompleksowym prowadzeniem ksiąg
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i rozpoznawanie ich potrzeb
  • Ustalanie procedur komunikacji z Klientami
  • Autoryzacja płatności w imieniu Klientów
  • Komunikacja z urzędami
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Raportowanie do Managera Księgowości

Wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem LUB aspiracjei i predyspozycje do rozwoju w tym kierunku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, deklaracji VAT, CIT oraz sprawozdań finansowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1 w mowie i piśmie

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość rozwoju i awansu (ścieżki karier)
  • Szkolenia
  • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
  • Przyjazna atmosferę pracy
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV d z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Specjalista | IFRS | Vat | Kompleksowy | CIMA | Accounting methods specialist