Kierownik Departmentu/Projektów Call Center with perfect English

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 137835

Dla naszego Klienta, jednego z leaderów branży procesów biznesowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika oraz Project Menedżera Departamentu Call center

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem project managers odpowiedzialnych za obsługę korporacyjnych klientów;
  • kontrola, estymacje, forecastowanie, zarządzanie procesami
  • sporządzanie raportów, estymacje kosztów operacyjnych, budżetowanie w różnorodnych cyklach czasowych
  • Wsparcie i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów biznesowych oraz projektami globalnie w dynamicznym środowisku międzynarodowym

Wymagania

  • Doświadczenia w podobnej branży na stanowisku w dynamicznym, biznesowym środowisku;
  • Biegła znajomość j. angielskiego (Min. C1)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Kilkuletnie doświadczenie w branży Call/Contact Center; Consulting, Telkom
  • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie oraz interpersonalne;
  • Analityczny i finansowy umysł
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów biznesowych;
  • Dynamiczność, organizacja, proaktywność, biznesowe podejście do zmian rynkowych i potrzeb klienta

Korzyści

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Karta Multisport/Benefitsystems, - Prywatny Pakiet Medyczny
  • Szkolenia (w j. angielskim)
  • Gloablne struktury firmy
  • Wzrost wraz z organizacją
  • Nowoczesny budynek biznesowy
  • Praca w multikulturowym środowisku w językach obcych na co dzień!

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR | Sprzedaż | Obsługa klienta | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | Tłumacz | Supervisor | Wsparcie | Specjalista | HR | Call center | Pasywny | B2B | Biznes | Klient | Język | Project Manager