Połącz...

Kierowca

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138045

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży technologicznej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Kierowca.

Miejsce pracy: Płock

Zadania:

  • przewóz osób na terenie zakładu,
  • transport gości z lotniska w Warszawie,
  • obsługa przepustek gości,
  • zaopatrzenie biura w niezbędne towary,
  • współpraca z serwisem w zakresie utrzymania floty,
  • naprawa drobnych usterek na terenie biura („złota rączka”).

Wymagania

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w transporcie,
  • doświadczenie w pracach konserwacyjnych i naprawczych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • kultura osobista i odpowiedzialność,
  • mozliwość rozpoczecia pracy od zaraz.

Korzyści

Korzyści:
  • praca w znanej, międzynarodowej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 4 miesięcy z możliwością przedłużenia

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Produkcja and zakupy and logistyka | Różne | Pracownicy fizyczni | Logistyka | Kierowca | Podróże | Podróżowanie |