Połącz...

Key user SAP - moduł FI/CO

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 7-11-41708

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Key User SAP – moduł FI/CO.

Zakres obowiązków:

  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w systemie, konfiguracja systemu
  • wspieranie cyklu życia produktu - współpraca z różnymi zespołami
  • wsparcie użytkowników końcowych modułu FI/CO
  • wykonywanie czynności operacyjnych dla procesów księgowych
  • monitorowanie incydentów i rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • testowanie wdrażanych rozwiązań

Wymagania

Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe z modułem SAP FI i CO
  • znajomość procesów księgowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe

Korzyści

Korzyści:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Logistyka | Kupno | Specjalista | Planista | Kontroler | Konsultant | Techniczny | Motoryzacja | Klient | Logistyka | Zakupy | Logistics lecturer