Połącz...

Junior Network Engineer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Aneta Baraś
Nr Ref. 135581

Dla naszego klienta, globalnej i prestiżowej firmy działającej w obszarze konsultingu w zakresie najnowocześniejszych technologii IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Junior Network Engineer.

Osoba ta dołączy do zespołu zlokalizowanego w WARSZAWIE.

Zadania:

  • Implementacja, utrzymanie i support technologii sieciowych bazujących na Cisco, Juniper, Aruba, Riverbed
  • Zapewnienie drugiej i trzeciej linii wsparcia; troubleshooting sieci
  • Dostarczanie analiz performance’u sieci, poszukiwanie możliwości optymalizacji
  • Utrzymaniu poziomu usług zgodnie z SLA.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowanie Telekomunikacji, Sieci Komputerowe lub inne podobne
  • 1-2 letnie doświadczenie w zakresie utrzymania technologii sieciowych
  • Doświadczenie w routingu (OSPF, mile widziane BGP) oraz switchingu na warstwie 2 i 3
  • Doświadczenie w zakresie technologii bezprzewodowych i sieci WAN
  • Zrozumienie komponentów sieci takich jak DNS, DHCP, NAT, firewall, proxy, web filters itp.
  • Zrozumienie technologii typu Voice/VoIP/IP Telephony
  • BIEGŁA znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Korzyści

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, karta MultiSport, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie)
  • szerokie wachlarz szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
  • praca w międzynarodowym środowisku i ze zróżnicowanymi technologia typu enterprise w oparciu o filozofię Lean Six Sigma
  • jasna ścieżka kariery
  • możliwość angażowania się w różne

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sieci | Wsparcie | Specjalista | LAN | WAN | Cisco | Voice |