Połącz...

Junior International Sales Executive

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139261

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem i wdrażaniem na urządzenia mobilne strategii marketingowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
  • aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy na rynkach polskich/ zagranicznych, analiza skuteczności
  • prowadzonych działań marketingowych, zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru ekonomii/ rozwoju biznesu
  • doświadczenie sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • silna orientacja na cel
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności perswazyjne, pewność siebie, kreatywność, silna osobowość, innowacyjność
  • umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w nowoczesnych technologiach i projektach
  • możliwość stałego rozwoju - podnoszenie kwalifikacji w trakcie szkoleń

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Asystent / asystentka | Konsultant | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Przedstawiciel | Sprzedawca | Specjalista | Wsparcie | Telemarketer | B2B | Rozwój biznesu | Komunikacja | Rozwój | E-commerce | GSM | Przemysł | Międzynarodowy | IT | Młodszy / młodsza | Logistyka | Marketing | Media | Monitorowanie mediów | Marketing internetowy | Public relations | Sprzedaż | Media społecznościowe | Start-up | Strategia | Telekomunikacja | Sprzedaż telefoniczna | Sales representative