Połącz...

Senior HR BP

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 9 000 - 13 000 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 1-12-42915

Dla naszego Klienta, jednego z największych podmiotów z branży retail będącego równocześnie jednym z najbardziej docenianych na świecie Pracodawców, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • koncentrowanie się na rozwoju biznesu oraz ludzi
  • budowanie kluczowych kompetencji biznesowych, rozwój przedsiębiorczości, innowacyjnego myślenia oraz sposobu pracy
  • dbanie o wysoką jakość pracy oraz możliwości rozwoju pracowników
  • tworzenie środowiska dbającego o kulturę organizacyjną, w której różnorodność jest wartościa dodaną
  • budowanie strategii sukcesji
  • nadzór nad całym portfolio działań z zakresu HR (rekrutacja, rozwój, szkolenia, analizy, wynagrodzenia i benefity, zarządzanie HR)

Wymagania

  • gotowość na realokację (ze względu na dynamiiczny charakter stanowiska)
  • min. 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (w wewnętrznym dziale HR), w różnorodnych obszarach tj. rekrutacja, rozwój, szkolenia, analizy, wynagrodzenia i benefity, zarządzanie HR
  • znajomość angielskiego na min. poziomie B2
  • gotowość do proponowania i wdrażania kreatywnych rozwiązań HR
  • chęć związania się z organizacją, w której kultura organizacyjna jest jedną z największych wartości

  • zespół osób silnie zaangażowanych w codzienną pracę oraz gotowych do wsparcia
  • interesująca scieżka rozwoju w ramach organizacji
  • bogaty program benefitów, m.in. opieka medyczna , karta MultiSport oraz plan emerytalny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Prawo | Generalist | Kierownik / menedżer | Kadry | Płace | Agencja rekrutacyjna | Rekrutacja | Zarządzanie talentem | Pozyskiwanie talentów | Zarządzanie zasobami ludzkimi | HR Generalist