Połącz...

Junior Analyst Programmer

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 5 000 PLN/m
Opublikowane 10 dni temu
Kontakt Karolina Czuba
Nr Ref. 2-10-46832

Treść oferty

Miejsce pracy: WARSZAWA

Stawiasz pierwsze kroki w świecie IT i znasz podstawy języków programowania? Myślisz o pracy jako programista w międzynarodowym środowisku? Chcesz się rozwijać i zdobywać unikatowe na rynku umiejętności? Jeśli tak, to nasz Klient poszukuje właśnie osób takich jak Ty!

Nasz klient to szybko rozwijającą się firma konsultingowa skoncentrowana na dostarczeniu usług dla sektora finansowego. Chcąc wzmocnić swoją międzynarodową obecność na rynku, planuje rozszerzyć działania w Polsce i szuka osoby na stanowisko: Junior Analyst Programmer. Osoba na tym stanowisku będzie miała szansę zdobyć pierwsze doświadczenia jako programista lub też poszerzyć posiadaną wiedzę i poznać branżę finansów i bankowości od informatycznej strony.

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie wysokiej jakości rozwiązań IT z pomocą międzynarodowych zespołów,
  • implementacja autorskiego systemu finansowego Klienta z użyciem języków programowania opartych na PL/SQL i dostosowywanie systemu do potrzeb różnych dziedzin biznesowych i technicznych,
  • udzielanie pomocy klientom w obsłudze i utrzymaniu oferowanych rozwiązań.

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku informatycznym, technicznym, finansowym lub pokrewnym,
  • podstawowa znajomość programowania (np. C, C++, SQL, VB, etc.),
  • doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • chęć nauki i rozwoju, elastyczność, otwartość i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz udział w prestiżowych projektach zagranicznych;
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki zawodowej w sektorze bankowym;
  • Liczne szkolenia branżowe;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Specjalista | Analityk | C / wbudowany | C++ | Java | SQL | Visual Basic | Młodszy / młodsza | Programmer