Połącz...

Java Web Developer (AEM Developer)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 140150

Moim Klientem jest szwajcarska firma, działająca w sektorze produkcyjnym z bardzo bogatym portfolio produktów, znana na każdym kontynecie z wysokiej jakości swoich produktów.

W związku z tworzeniem pierwszego zespołu IT w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko: Java Web Developer.

Głowne obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój platform intenetowych i aplikacji mobilnych
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu tworzonych rozwiązań
  • Współpraca z klientami biznesowymi firmy w zakresie tworzonych rozwiązań web’owych

Wymagania

  • Wykszatłcenie wyższe
  • Doświadczenie komercyjne w zakresie tworzenie platform i aplikacji w jęsyku Java, J2EE
  • Znajomość narzędzi związanych z zarządzaniem contenem – Adobe CQ, AEM – warunek konieczny
  • Znajomość i doświdczenie w zakresie technologii fron-end’owych (javaScript, JQuery, HTML oraz baz danych – SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Możliwość realizacji projektów, z których będą korzystać Kliencie na całym swiecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo szeroki pakiet benefitów
  • Ciekawa ścieżka kariery, dostęp do nowości technologicznych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | SAP | Dane podstawowe | J2EE | Java | Oracle | JavaScript | Programmer