Połącz...

Java Script Developer (Full Stack)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 139770

Treść oferty

Brytyjski start-up nowym graczem na warszawskim rynku IT!

Jeśli jesteś Developerem stawiającym na innowacje i naukę ta oferta jest dla Ciebie!

Dołączając do nowego, niedużego teamu będziesz miał okazję pracować nad wprowadzeniem nowego produktu na rynek komercyjny.

Zadania: Współpraca nad stworzeniem ultranowoczesnego narzędzia, zaprojektowanego z myślą o maksymalnej optymalizacji komunikacji poprzez urządzenia mobilne oraz SMS-y.

Będziesz odpowiedzialny za stworzenie aplikacji od strony front-endu oraz części bac-end’owe serwisów.

Wymagania

Najważniejsza jest chęć rozwoju, nauki, wykazywanie się pomysłowościa i elastycznością w działaniu, a kilka wymagań formalnych poniżej:
  • Doświadczenie w tworzeniu nowoczensych aplikacji w JavaScript
  • Pierwsze doświdczenia w AngularJS, a HTML i CSS w „małym palcu“
  • Doświadczenie z Node.JS lub chęć nauki
  • Doskonałe kompetencje komunikacyjne, także w języku angielskim

Idealny Kandydat będzie się czuł dobrze w pracy zgodnie z metodykami agile, chętnie podejmując współpracę z zespołami praucjącymi zdalnie nad projektem.

Korzyści

Co możemy zaoferować:
  • możliwość realnego wpływu na używane technologie i kształt rozwiązania
  • pracę w międzynarodowym towarzystwie, w kreatywnej, start-up’owej atmosferze
  • wsparcie ze strony firmy pozwalające na udział w szkoleniach i konferencjach
  • elastyczne godziny pracy w biurze w centrum Warszawy, umowa o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów, pozwalający utrzymać świetną kondycję po wyjściu z biura

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres technologies5@grafton.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | JavaScript | HTML | CSS | Programmer