Połącz...

Java Programmer - START-UP

Lokalizacja warmińsko-mazurskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 137049

Jeśli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku oraz dobrze znasz język angielski i niemiecki - to doskonała oferta dla Ciebie!
Aktualnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Programmer

Zadania

  • Współtworzenie i rozwój aplikacji w technologii JAVA
  • Praca w większym zespole programistycznym
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu

Wymagania

  • Studenci lub absolwenci kierunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego (B2) oraz niemieckiego (B1)
  • Podstawowa znajomość języka Java
  • Mile widziana znajomość frameworków takich jak Spring, Hibernate lub pokrewnych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Kreatywność i samodzielność w realizacji zadań
  • Chęć rozwoju i gotowość do nauki

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilna forma zatrudnienia
  • Świetne warunki pracy w komfortowych pokojach projektowych
  • Możliwość współtworzenia ciekawych projektów w gronie doświadczonych specjalistów - START-UP
  • Prywatna opieka medyczna, program kafeteryjny (karta Multisport, vouchery do kina, teatru, bilety otwarte, karty Empik), ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjna lokalizacja biura
  • Szerokie możliwości rozwoju (w kierunku eksperckim, biznesowym lub menadżerskim)
  • Liczne szkolenia wewnętrzne

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Java | Developer