Połącz...

Java Developer (Java EE Developer)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 20 dni temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 2-26-41438

Jeśli jesteś Developerem Java, który chciałaby pracować na ciekawych, różnorodnych projektach, to może być następny krok na Twojej ścieżce kariery zawodowej!

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • uczestnictwo w realizacji międzynarodowego projektu oprogramowania dla branży High-Tech
  • design i development rozwiązań w oparciu o platformę Java EE
  • współtworzenie standardów technicznych wprowadzanych rozwiązań

Wymagania

Na początek sprawdź, jakich umiejętności poszukuję:
  • silne kompetencje techniczne, poparte doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania opartego na Java i Java EE (2-6 l.doś.)
  • po stronie serwerowej aplikacji - znajomość Jboss, WebLogic
  • po stronie bazodanowej - znajomość Oracle, SQL, PLSQL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

Korzyści

Korzyści, jakie na Ciebie czekają to:
  • możliwość realizacji innowacyjnych -projektów o międzynarodowym zasięgu
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B + pakiet benefitów
  • szansę na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Jeżeli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Java | J2EE | Jboss | Programmer