Połącz...

Java developer - centrum programistyczne

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 129787

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line dla milionów użytkowników dziennie, w związku z rozpoczęciem nowego projektu na dużą skalę, poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer.

Obowiązki:

  • udział w projekcie zorientowanym na klienta wewnętrznego
  • rozwój aplikacji Webowych w technologii JAVA/J2EE
  • komunikowanie oraz dokumentowanie postępów w projekcie
  • współpraca z zespołem developerów - omawianie kwestii technicznych
  • praca wg wytyczonych standardów: analiza, projektowanie, przegląd kodu, testowanie, dbałość o jakość, zarządzanie kodem źródłowym, dokumentacja
  • raportowanie postępu w realizowanych zadaniach project ownerowi

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie komercyjne w zakresie tworzenia, rozwijania aplikacji, usług internetowych opartych na technologii Java
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność pracy w oparciu o ustalone wzorce i procedury postępowania
  • znajomość narzędzi: Spring, Hiberante, oraz: JDBC, Oracle, Integration Testing, http

Korzyści

  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • prywatna opieka medyczna
  • przyjazna atmosfera pracy
  • elastyczny czas pracy
  • karta multisport
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • pokój do relaksu (Xbox, Wii, piłkarzyki)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sieci | Konsultant | Specjalista | Java | J2EE | Raportowanie | Jdbc | Oracle |