Połącz...

IT Security Analyst

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 22 dni temu
Nr Ref. 7-10-41375

Nasz Klient - światowy lider produkcji w branży stalowej - w związku z rozwojem centrum bezpieczeństwa IT poszukuje kandydata na stanowisko IT Security Analyst.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne europejskich jednostek wewnętrzych firmy
  • analiza zagrożeń, wykrywanie incydentów bezpieczeństwa oraz wsparcie techniczne uzytkowników
  • monitoring oraz testy zabezpieczeń
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • implementacja polityk i procedur bezpieczeństwa
  • szkolenie pracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowiku
  • wiedza w obszarze procesów wsparcia opartych o ITIL
  • chęć dalszego rozwoju w obszarze bezpieczeństwa IT
  • mile widziana znajomość skanerów Vulnerability, SIEM oraz narzędzi Malware Analysis np. Cuckoo Sandbox
  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych (do 15% czasu pracy)

  • mozliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • wynagordzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Konsultant | Analityk | Bezpieczeństwo / ochrona | Application administrator