Połącz...

Inżynier Utrzymania Ruchu

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 23 dni temu
Kontakt Olga Dysput
Nr Ref. 139240

Dla naszego Klienta – globalnej firmy produkcyjnej z branży FMCG – poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu:

Obowiązki:

  • Identyfikowanie i eliminowanie potencjalnych przyczyn przestojów;
  • Koordynacja działań prewencyjnych i optymalizacja aktywności w zakresie TPM;
  • Zapewnienie efektywnej i bezpiecznej pracy maszyn produkcyjnych;
  • Analiza aspektów technicznych maszyn;
  • Ścisła współpraca z Działem Utrzymania Ruchu oraz Działem Produkcji;
  • Proponowanie optymalnych rozwiązań produkcyjnych bazując na posiadanych danych;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu;
  • Praktyczne umiejętności analizy przyczyn awarii i wyciągania wniosków;
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze standardami HACCP;
  • Mile widziana praktyczna znajomość wykorzystania narzędzi Lean Manufacturing;

Korzyści

  • Możliwość pracy i awansu w międzynarodowym środowisku;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Realny wpływ na doskonalenie procesów produkcyjnych przedsiębiorstwa;
  • Przyjazna atmosfera oraz wysoki standardy pracy u lidera w branży;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Chemia | Przemysł | Produkcja | Jakość | Koordynator | Supervisor | Inżynier | Technolog | Żywność | FMCG | Lean Manufacturing | Tpm | Smed | 5S | Audyt | Chemiczny | Chemia | Rozwój | Haccp | Wdrażanie | Wytwórczy | Opakowania | Proces | Produkt | Produkcja | Utrzymanie | Process engineer