Połącz...

Inżynier Systemowy

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134688

Dla jednego z naszych kluczowych Klientów w sektorze IT - firmy z kapitałem fińskim, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Inżyniera Systemów Video.

Kluczowe zadania:

  • instalacja systemu służącego do monitoringu video o szerokim spektrum działania
  • integracja oprogramowania z systemami Klienta
  • dostarczanie bieżącego wsparcia technicznego w zakresie instalowanych systemów
  • analiza oraz przygotowywanie i wykonywanie testów systemowych
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń mających na celu wspieranie Klientów w bieżącej pracy z systemem

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość architektury PC oraz umiejętność biegłej obsługi systemu Windows
  • znajomość zagadnień sieci komputerowych i protokołów IP - umiejętność konfiguracji połączeń sieciowych oraz serwera
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę z anglojęzycznymi Klientami w obszarze zagadnień technicznych
  • mile widziana znajomość zagadnień automatyzacji testów (pisanie prostych skryptów)
  • mile widziana znajomość zagadnień administracji systemu Linux

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pełny pakiet benefitów socjalnych - ubezpieczenie medyczne oraz karta Multisport
  • atrakcyjne dodatki za pracę w nadgodzinach
  • atrakcyjne premie projektowe
  • kontakt z najlepszymi profesjonalistami w branży oraz możliwość pracy z międzynarodowymi Klientami

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Inżynier | Infrastruktura | Linux | TCP/IP |