Połącz...

Inżynier procesu konfekcji

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 139876

Dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Inżynier procesu do działu konfekcji

Lokalizacja: woj. dolnośląskie (południowo - zachodnia część)

Obowiązki:

  • utrzymanie kontaktu z dostawcami narzędzi, maszyn i materiałów produkcyjnych w zakresie ustalania przyczyn problemów oraz określenia możliwości ich rozwiązywania
  • prowadzenie dokumentacji procesowej
  • optymalizacja procesu, maszyn i oprzyrządowania
  • prowadzenie działań w celu zapobiegania niezgodności, ustalania ich przyczyn, uzyskiwania wyrobów ze zdefiniowanymi wymaganiami, ciągłe doskonalenie procesu.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • minimum 1 - 2 letnie doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość dokumentacji: FMEA, Control Plan, SPC
  • znajomość pakietu MS Office i programu Auto Cad
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Korzyści

Nasz Klient Oferuje:
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • opieka medyczna
  • dofinansowanie karty Multisport

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Jakość | Produkcja | Inżynier procesu | Motoryzacja | Process engineer