Połącz...

Inżynier ds. optymalizacji procesu produkcyjnego

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 dni temu
Kontakt Olga Dysput
Nr Ref. 4-30-41483

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Ze względu na intensywny rozwój, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Obowiązki:

  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Identyfikowanie kluczowych problemów i wdrażanie usprawnień zgodnie z metodologią Lean Manufacturing;
  • Prowadzenie projektów optymalizujących planowanie, jakość oraz budżet w obszarze produkcji;
  • Opracowanie instrukcji i standardów pracy;
  • Rozwój procesów produkcyjnych dla nowych produktów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym;
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek kluczowy;
  • Samodzielność i inicjatywa działaniu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Wysokie standardy pracy;
  • Przyjazna atmosfera.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Chemia | Mechanika | Przemysł | Produkcja | Koordynator | Supervisor | Inżynier | Lean Manufacturing | Tpm | Smed | 5S | Kaizen | Rozwój | Proces | Wdrażanie | Haccp | 8D | Lean | Development engineer