Specjalista ds. procesu nowych uruchomień - branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139360

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Automotive, która w związku z nowymi uruchomieniami obecnie poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera procesu ds. nowych uruchomień.

Obowiązki:

  • planowanie i wdrażanie nowych projektów
  • nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej
  • udział w procesie APQP, zatwierdzanie nowych wyrobów, procesów
  • opracowywanie, doskonalenie i zarządzanie planami kontroli oraz powiązanej dokumentacji jakościowej dla procesu produkcyjnego
  • inicjowanie, nadzór i przeprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • wsparcie w tworzeniu i przeglądach PFMEA

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży Automotive
  • znajomość branży tworzyw sztucznych
  • znajomość narzędzi FMEA (APIS będzie dodatkowym atutem)
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność systematycznego podejścia do rozwiązywania problemów
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing
  • dobra organizacja pracy

Korzyści

  • praca w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie wzbogacone o dodatkowe premie
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, nowych uruchomieniach

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Inżynier | 5S | Lean | Proces | Motoryzacja | Process engineer