Połącz...

Inżynier jakości ze znajomością j.niemieckiego - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135968

Dla naszego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera jakości ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i wprowadzanie działań korygujących oraz zapobiegawczych w obszarze jakości, odpowiednio do wymagań klientów z rynku niemieckiego
  • utrzymanie komunikacji z klientami niemieckojęzycznymi w sprawach jakości
  • reagowanie na reklamacje oraz zwroty gwarancyjne klienta
  • prowadzenie procesu zatwierdzania produktu u klientów
  • udział w grupach rozwiązywania problemów, tworzących FMEA i plany kontroli
  • realizacja audytów systemu i procesu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze jakości w branży Automotive
  • znajomość systemów zarządzania jakością takich jak ISO/TS 16949, ISO 14000, VDA
  • znajomość zagadnień związanych z MSA, PPAP, APQP, FMEA, Control Plan
  • dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

  • stabilna praca w rozwijającej się firmie o wiodącej pozycji rynkowej
  • jasna ścieżka kariery, wspomagana przez szkolenia
  • proporcjonalne do kompetencji wynagrodzenie, wzbogacone o pakiet korzyści pozapłacowych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Jakość | Przemysł | Produkcja | Inżynier | Specjalista | Jakość | Motoryzacja | Klient | 8D | APQP | FMEA | ISO 14001 | ISO/TS 16949 | PPAP | VDA |