Połącz...

Inżynier jakości z j. angielskim PDS w Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137853

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży Automotive, w związku ze start-up nowego działu produkcyjnego oraz pozyskaniem nowych projektów i fazą nowych uruchomień poszukujemy Kandydata na stanowisko: Inżynier jakości z j. angielskim PDS w Automotive

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową
  • tworzenie planu ciągłego doskonalenie systemu
  • opracowanie planu audytów w oparciu o Product Development System
  • aktualizacja i analiza wskaźników procesów w obszarze PDC
  • nadzór nad rozwojem projektu zgodnie z PDS
  • wsparcie podczas audytów zewnętrznych
  • wykonywanie i analiza wewnętrznych audytów jakościowych dla projektów w fazie rozwoju
  • koordynacja przygotowania i wdrożenia akcji korekcyjnych zgodnie z wymaganiami systemu ISO
  • weryfikacja wymogów jakościowych dla projektu w fazie RFQ
  • udział w tworzeniu FMEA, Planów Kontroli i instrukcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży Automotive
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • znajomość Systemu Zarządzania Jakością ISO TS 16949 i Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet szkoleń
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Jakość | Kosztorysant | Inżynier jakości dostaw | ISO/TS 16949 | 8D | TQM | FMEA | Kaizen |