Połącz...

Inżynier jakości klienta- branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 godzin temu
Nr Ref. 126502

Dla naszego Klienta rozpoznawalnej firmy z branży Automotive, poszukujemy obecnie osoby gotowej do podjęcia zatrudnienia na stanowisku Inżyniera jakości klienta.

Zakres obowiązków:

  • stały i bieżący kontakt z klientem
  • zarządzanie reklamacjami i procesami po-reklamacyjnymi
  • wprowadzanie działań naprawczych i zapobiegawczych
  • nadzór nad wskaźnikami jakościowymi
  • wsparcie działu produkcji w zakresie problemów z procesem i produktem
  • realizacja audytów systemu i procesu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na stanowisku Inżyniera jakości klienta w branży Automotive
  • wiedza za zakresu innych procesów jakościowych (proces, dostawcy)
  • znajomość metod i technik lean: PDCA, Kaizen, Poka-Yoke, 5 WHY, Diagram Ichikawy, Metoda A3
  • znajomość metody analizy przyczyn i skutków wad (FMEA)
  • wiedza z zakresu ISO TS 16949 (mile widziane uprawnienia audytora)
  • umiejętność dyplomatycznego rozwiązywania problemów
  • duża elastyczność i otwartość na pracę w dynamicznym, zmieniającym się srodowisku

  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe i program emerytalny, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dopłaty do biletów, kursy językowe, dofinansowywana stołówka pracownicza
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w nowych projektach
  • mozliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Jakość | Kosztorysant | Inżynier jakości dostaw | Inżynier | ISO/TS 16949 | 8D | TQM | FMEA | Kaizen | ISHIKAWA | Process engineer