Połącz...

Inżynier industrializacji - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139218

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy inżyniera zainteresowanego rozwojem w obszarze idustrializacji.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami dla klientów z branży Automotive
  • wdrażanie nowych produktów i referencji
  • nadzór nad jakością i wydajnością procesu produkcyjnego
  • usprawnianie procesów technologicznych w podległym obszarze

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość metod zarządzania produkcją
  • praktyczna znajomość narzędzi rozwiązywania problemów (np. 5 Whys, Diagram Ishikawy, Analiza Drzewa Błędów itp.)
  • dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne, interpersonalne

Korzyści

  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu w międzynarodowym środowisku

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Jakość | Kierownik / menedżer projektu | Supervisor | Lider zespołu | Koordynator | ISO/TS 16949 | ISO 14001 | APQP | FMEA | Stal | Hydraulika | System Engineer