Połącz...

Inżynier ds. nowych uruchomień z j. angielskim - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134256

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w związku z dalszym rozwojem i projektami nowych uruchomień, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier ds. nowych uruchomień z j.angielskim.

Obowiązki:

  • zbieranie kompleksowych informacji niezbędnych do sporządzenia oferty
  • planowanie i wdrażanie nowych projektów
  • nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej
  • nadzorowanie zamówień narzędzi
  • udział w procesie APQP, zatwierdzanie nowych wyrobów, procesów
  • wsparcie w procesie modyfikacji istniejących wyrobów, procesów
  • planowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem statystycznej kontroli procesu
  • prowadzenie, nadzór i analiza badania zdolności maszyn i procesu
  • opracowywanie, doskonalenie i zarządzanie planami kontroli oraz powiązanej dokumentacji jakościowej dla procesu produkcyjnego
  • inicjowanie, nadzór i przeprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • wsparcie w tworzeniu i przeglądach PFMEA

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku inżyniera procesu/jakości/ technologa/inżyniera ds. nowych uruchomień w branży Automotive
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing, FMEA, SPC, MSA, PPAP, APQP; mile widziana znajomość VDA

  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • akrakcyjny pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w nowych projektach
  • mozliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Jakość | Inżynier | 5S | Lean | Proces | Motoryzacja |